Top 5 fryzur, które ukazują Twoją pewność siebie, ale i fakt, że cenisz styl


Mówi się, że poprzez odzież można pokazać pewność siebie, ale i wyznawaną filozofię życia. Jednak można to zrobić także przez fryzurę. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam top 5 fryzur, które ukazują pewność siebie, ale i fakt, że cenicie styl. Trzeba przyznać, że każda z nich zachwyca.

Top 1: włosy rusałki

Często można usłyszeć, że długie włosy są synonimem kobiecości. Ale jednocześnie często za długie włosy uznaje się te do ramion bądź lekko za ramiona. A niektóre kobiety wolą zdecydowanie dłuższe włosy, a nawet bardzo długie i to niezależnie czy są one przez nie przez wiele lat skrupulatnie zapuszczane, czy też są to włosy doczepiane. W jednym i w drugim przypadku można osiągnąć efekt wow, który rzeczywiście zachwyca i to w każdym centymetrze długości. Zatem jeżeli macie ochotę to powinnyście postawić na fryzurę typu rusałka. Są to długie włosy, subtelnie podniesione u nasady i lekko podmodelowane. Włosy powinny sięgać za pas. Taka fryzura prezentuje się bardzo elegancko, ale ma w sobie też nutę nonszalancji i to wiecie taką naprawdę dużą nutę. Nie bez znaczenia jest fakt, że fryzura rusałka jest bardzo elegancka i ponadczasowa, w końcu długie włosy były modne, są modne i będą modne.

Top 2: bob to must have

Są fryzury, o których często mówiło się, że będą jednoroczną modą, a jednak już od wielu lat z mody nie wychodzą, a wręcz przeciwnie nadal są modne i nic nie wskazuje, że przestaną być na czasie. Tutaj rzecz jasna myślimy o fryzurze znanej już w latach 80-tych, ale odświeżonej przez fryzjerów Victorii Beckham, którzy sprawili, że fryzura Posh stała się modna na całym świecie. Trzeba przyznać, że jest maksymalnie stylowa, a jej ułożenie nie jest ani czasochłonne, ani też trudne. I najlepsze jest to, że poprzez małe zmiany można sprawić, że fryzura nabiera nowego looku. Pomyślicie tylko, że wystarczy zwiększenie asymetrii i już efekt jest zupełnie inny, podobnie jak w przypadku wyprostowania przednich kosmyków i lekkiego wygolenia boków.

Top 3: totalny acz stylowy miszmasz

Czasami moda zaskakuje i czasami trzeba przyznać, że zaskakuje bardzo pozytywnie. Na pewno tak jest w tym przypadku, bo oto modne stały się fryzury, które są maksymalnie asymetryczne. Zasadniczo im większa asymetria tym lepiej. Najlepiej, aby tył włosów był wycieniowany i skrócony na długość do połowy szyi, natomiast przedni kosmyk powinien zaś być stosunkowo długi i sięgać do ramienia, gdyż będziemy go zaczesywać z uchem. Dzięki temu można uzyskać jeszcze bardziej nonszalancki efekt. A jeżeli jesteście jeszcze bardziej odważne, to warto dodatkowo nieco podciąć boki. Jednocześnie jeżeli efekt nie sprosta Waaszym oczekiwaniom, to zawsze możecie je przedłużyć. Tym bardziej, że oferta do włosów doczepianych jest bardzo duża i bez problemu znajdziecie włosy, które wizualnie będą pasować do waszych, a przy tym efekt będzie maksymalnie naturalny.

Top 4: irokez, ale w bardzo subtelnym wydaniu

Są fryzury, o których wiele kobiet mówiło „nigdy”, a jednak po pewnym czasie i one na takowe się zdecydowały. Zatem gdy poznacie naszą kolejną propozycje, to nie wyciągajcie pochopnych wniosków, bo może się okazać, że owa fryzura Was zachwyci. Zapewne tak będzie i szybko się do niej przekonacie. Otóż fryzurę dedykujemy wszystkim odważnym kobietom, które chcą prezentować się dobrze i mało czasu spędzać na układaniu włosów. Polecamy irokeza, ale nie w wersji punk, lecz nieco dłuższe włosy u nasady, które możecie układać z irokeza, bądź też zaczesywać na stojącą grzywkę. Boki w takiej fryzurze najlepiej prezentują się skrócone do maksimum.

Top 5: warkoczyki afrykańskie

Tak właśnie dotarliśmy do naszej kolejnej propozycji, na którą warto zdecydować się także jesienią. Mowa o warkoczykach. Jednak w tym przypadku zamiast tych bardzo kolorowych, warto wybrać takie w naturalnym odcieniu włosów. Ewentualnie można wpleść kilka kolorowych kosmyków. Możecie je dodatkowo upiąć tworząc kucyki czy koki.

Nie zapomnijcie o odpowiedniej pielęgnacji. Nawilżenie jest bardzo ważne. Stosujcie przy tym naturalne kosmetyki bez dodatku sztucznych parabenów czy innych konserwantów, które zamiast pomagać, to szkodą.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *