Depilacja laserowa – najwyższa forma bezpieczeństwa


Jeśli nie jesteś zadowolony z golenia, wyrywania lub woskowania w celu usunięcia niechcianego owłosienia, czas uwolnić się od tych nieprzyjemnych doznać i rozważyć depilację laserową!

Depilacja laserowa we Wrocławiu – najwyższa skuteczność w najniższej cenie

Depilacja laserowa we Wrocławiu jest jednym z najczęściej wykonywanych w ostatnich latach zabiegiem kosmetycznym. Działanie lasera polega na wysłaniu mocno skoncentrowanego światła do mieszków włosowych. Pigment w mieszkach włosowych je, niszcząc włos od środka. Dzięki serii 4-8 zabiegów możemy uzyskać skuteczne i trwałe efekty!

Kolor włosów i rodzaj skóry wpływają na skuteczność depilacji laserowej. Podstawową zasadą jest to, że światło powinno pochłaniać pigment włosów, ale nie pigment skóry. Laser powinien uszkadzać tylko mieszek włosowy, unikając jednocześnie uszkodzenia skóry. Dlatego kontrast między włosami a kolorem skóry – ciemnymi włosami i jasną skórą – daje najlepsze efekty.

W salonie kosmetycznym depilacjalaserowa-wroclaw.pl wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt medyczny niemieckiej produkcji – laser diodowy Mediostar Next PRO. Dzięki najnowszej technologii i sprawdzonej marce klientki mogą liczyć na profesjonalną i bezpieczną usługę.

 

Korzyści z depilacji laserowej

Lasery są przydatne do usuwania niechcianych włosów z dowolnego obszaru ciała: twarzy, nóg, podbródka, pleców, ramion, pach czy okolic bikini. Oprócz tego depilacja laserowa we Wrocławiu ma wiele innych zalet:

  • Precyzja. Lasery mogą wybiórczo celować w ciemne, szorstkie włosy, nie uszkadzając otaczającej skóry.
  • Skuteczność i trwałość. Jako jedyna metoda zapewnia długotrwałe usunięcie włosków.
  • Komfort i wygoda. Stale gładka skóra pozwala na komfort w każdych warunkach – niespodziewane wyjście czy wyjście na basen to już nie problem!
  • Przewidywalność. Większość pacjentów osiąga zadowalające rezultaty średnio po trzech do siedmiu sesjach.
  • Koniec z bólem i podrażnieniami.
  • Względy estetyczne oraz higieniczne. Ograniczenie rozwoju bakterii na skórze i nadmiernej potliwości.
  • Oszczędność czasu i środków finansowych przeznaczonych na wykonywanie zabiegów nietrwałych, wymagających częstego ich powtarzania.
  • Bezpieczeństwo – to sprawdzona i zbadana naukowo metoda, a zabieg wykonywany jest przez przeszkoloną kadrę.

 

Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu – fotoodmładzanie, a może sonoforeza?

Oprócz depilacji, salon kosmetyczny depilacjalaserowa-wroclaw.pl przygotował szeroki wybór zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu. Jedną z propozycji jest laserowe leczenie infekcji grzybiczych paznokci – jeśli się z nimi zmagasz, wiesz, jak długo trwa tradycyjne leczenie. Dzięki nowoczesnej metodzie laserowej pozbędziesz się tego problemu szybko i bezboleśnie – do uzyskania pełnego efektu wystarczą nawet 3 zabiegi!

W ofercie znajdziemy również sposoby na problemy skórne, czyli laserowe zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu pomagające w leczeniu trądziku czy rumienia. Tak uciążliwe przypadłości skórne można skutecznie zniwelować bez leków czy kremów! Dodatkowo, w celu utrzymania pięknej i świetlistej cery, polecamy zabieg sonoforezy. Dzięki tej metodzie z użyciem ultradźwięków, w głąb skóry zostaną nam wtłoczone substancję aktywne. Preparat jest dostosowany do indywidualnych wymagań, więc Twoja skóra otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje!

W salonie kosmetycznym czeka na Panie również zabieg fotoodmładzania. To nieinwazyjny i bezbolesny sposób na redukcję zmarszczek i poprawę wyglądu skóry. Dzięki laserowi diodowemu podgrzewającemu tkanki następuje pobudzenie i odbudowa kolagenu, który odpowiada za jędrną skórę i młody wygląd. Zabieg fotoodmładzania pozwoli więc na uzyskanie elastycznej, napiętej i jednolitej cery i częściową likwidację zmarszczek.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą salonu depilacjalaserowa-wroclaw.pl i skorzystania z darmowej konsultacji w celu dobrania zabiegów do indywidualnych potrzeb!

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *