Depilacja laserowa – bezpieczeństwo i wygoda


Obecnie to właśnie depilacja laserowa jest najczęściej wybieranym zabiegiem do usuwania niechcianego owłosienia. Jest to najskuteczniejsza metoda trwałej i skutecznej depilacji, z której mogą korzystać nie tylko kobiety, ale także mężczyźni.

Zalety depilacji laserowej

Wśród największych zalet depilacji laserowej na pewno trzeba wymienić jej skuteczność. Gwarantuje ona trwałe usunięcie włosków, pozostawiając skórę miękką i gładką, co zwiększa nasz komfort oraz poczucie pewności. Trwałe usunięcie owłosienia sprawi, że zawsze będziesz perfekcyjnie przygotowana na niespodziewane wyjścia – na basen, imprezę czy wyjazd na biwak. Depilacja laserowa Wrocław to również duża oszczędność czasu. Codzienne golenie nóg maszynką czy depilacja bikini tego rodzaju jest czasochłonne, do tego często pozostawia nieestetyczne krostki i zaczerwienienia. Depilacja laserem jest również bardzo higieniczna. Można również stosować ja na każdej części ciała, także we wrażliwych okolicach, takich jak pachy czy bikini.

 

Bezpieczny i skuteczny zabieg – depilacja laserowa Wrocław

Podczas zabiegu depilacji bikini i nie tylko, laser wysyła wiązkę światła, która trwale uszkadza włos wraz z cebulką. Aby całkowicie usunąć owłosienie należy wykonać kilka zabiegów – ich ilość dobierana jest indywidualnie. Po serii zabiegów efekty depilacji laserowej mogą utrzymywać się nawet do 7 lat. Depilacja laserem jest więc najbardziej skuteczną i efektywną metodą usuwania owłosienia, a do tego całkowicie bezpieczną. Laser nie uszkadza żywych tkanek skóry, oddziałuje jedynie na włoski.

Po zabiegu depilacji mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia czy podrażnienia, jednak są one chwilowe i zazwyczaj utrzymują się do kilku godzin lub dni, dlatego w tym czasie warto zadbać o odpowiednią pielęgnację i nawilżenie skóry. Wiele osób, poddających się depilacji laserowej, obawia się bólu, jednak warto wspomnieć, że jest to kwestia indywidualna i zależy od osobistego progu bólu.

 

Depilacja laserowa – procedury sanitarne w czasach koronawirusa

W naszym salonie we Wrocławiu zawsze przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa.  Pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do posługiwania się medycznym laserem Mediostar Next PRO. W dobie pandemii koronawirusa przykładamy jeszcze większą wagę do bezpieczeństwa naszych Klientów, stosując się do wszystkich wytycznych i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wszystkie powierzchnie oraz urządzenia są starannie dezynfekowane a podczas pracy nosimy maseczki oraz rękawiczki. Zawsze stawiamy bezpieczeństwo ma pierwszym miejscu.

 

Mediostar Next PRO – medyczny laser do depilacji i innych zabiegów

Do depilacji laserowej we Wrocławiu wykorzystujemy najnowszą technologię niemiecką – medyczny laser Mediostar Next PRO. Ten nowoczesny laser diodowy pozwala na emitowanie dwóch długości fal, co pozwala na lepsze dostosowanie do struktury włosa. Nasz laser doskonale radzi sobie nie tylko z ciemnymi włosami, ale nawet jasnobrązowymi czy rudymi. Gwarantujemy skuteczność zabiegów, trwałe efekty oraz zadowolenie Klientów. Laser Mediostar świetnie sprawdza się także przy zabiegach fotoodmładzania, leczenia rumienia Wrocław, trądziku, czy grzybicy paznokci. W ofercie salonu posiadamy również usługi zamykania naczynek na nogach i twarzy, laserowe odmładzanie skóry oraz likwidacja zmarszczek laserem.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *